07-01-2026 |

12,13,14 januari buitentraining afgelast

Onze velden zijn nog bedekt met een laag sneeuw, de velden mogen dan ook niet betreden worden. Trainingen t/m 14 januari zijn daarom in ieder geval afgelast. Vanaf woensdag zullen we bekijken of de sneeuw voldoende is gesmolten zodat er weer lekker buiten getraind kan gaan worden. Hou Lisa in de gaten. 

Afgelopen week zijn er diverse sneeuwballen gemaakt op de velden. Nogmaals de oproep NIET op de velden te komen. Grote sneeuwballen zorgen voor veel schade aan het veld en maakt dor het gewicht deuken in het veld.
Blijf echt van de velden af! Dat is ook de reden dat de poort bij de Parkeerplaats aan de Parklaan dicht is, op deze manier proberen we zo veel mogelijk het terrein dicht te houden en te zorgen dat onze nieuwe velden goed bespeelbaar blijven. 

Heb je materiaal nodig uit het clubhuis, parkeren via de Bovenkerkweg en dan de lopend naar de poort bij het park. Eventjes omlopen, het is voor nu even niet anders. 

Komende week weer warmere tempraturen en dan kunnen we snel weer buiten op de velden sporten. 
De trainingen in de gymzaal van Yuverta gaan wel gewoon door volgens het trainingschema.