Voeg toe aan mijn team +

Kies een ander team :
MB3

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Mirjam Oostendorp
Trainer Luuk Klarenbeek
Coach Hanneke Visser
Coach Lorenne Kamer
Trainer Lorenne Kamer
Trainer Ivo Braber

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 jun 39558 HC Rijnvliet MB4
30
15:05 16:05 uit route
11 jun 39301 MMHC Voordaan MB5
10:30 11:00 thuis Veld 1
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn MB2 8 21 7 0 1 40 17 0
2 Voordaan MB5 8 15 5 0 3 31 18 0
3 Soest MB6 8 13 4 1 3 18 16 0
4 Rijnvliet MB4 8 11 3 2 3 13 28 0
5 Montfoort MB3 8 9 3 0 5 17 27 0
6 SCHC MB8 8 1 0 1 7 15 28 0

Uitslagenmatrix
  SCHC MB8Soest MB6Montfoort MB3Voordaan MB5Kromme Rijn MB2Rijnvliet MB4
SCHC MB8   2-3 1-4 3-4 3-4
Soest MB6 3-1   1-2 2-4 2-2
Montfoort MB3 3-2   2-5 1-2
Voordaan MB5 3-0 4-3   3-7
Kromme Rijn MB2 2-4 8-1 3-2  
Rijnvliet MB4 2-2 0-3 2-1 1-6  

Uitslagen
ZATERDAG 12 MAART 2022
.. Kromme Rijn MB2 Montfoort MB3 8-1 Definitief
.. SCHC MB8 Rijnvliet MB4 3-4 Definitief
.. Soest MB6 Voordaan MB5 2-4 Definitief
ZATERDAG 19 MAART 2022
.. Montfoort MB3 SCHC MB8 3-2 Definitief
.. Rijnvliet MB4 Soest MB6 0-3 Definitief
.. Voordaan MB5 Kromme Rijn MB2 3-7 Definitief
ZATERDAG 26 MAART 2022
.. Rijnvliet MB4 Voordaan MB5 2-1 Definitief
.. SCHC MB8 Kromme Rijn MB2 3-4 Definitief
.. Soest MB6 Montfoort MB3 1-2 Definitief
ZATERDAG 2 APRIL 2022
.. Montfoort MB3 Rijnvliet MB4 1-2 Definitief
.. SCHC MB8 Voordaan MB5 1-4 Definitief
.. Kromme Rijn MB2 Soest MB6 2-4 Definitief
ZATERDAG 9 APRIL 2022
.. Rijnvliet MB4 Kromme Rijn MB2 1-6 Definitief
.. Voordaan MB5 Montfoort MB3 4-3 Definitief
.. Soest MB6 SCHC MB8 3-1 Definitief
ZATERDAG 23 APRIL 2022
.. Montfoort MB3 Kromme Rijn MB2 2-5 Definitief
.. Voordaan MB5 Soest MB6 3-0 Definitief
.. Rijnvliet MB4 SCHC MB8 2-2 Definitief
ZATERDAG 14 MEI 2022
.. SCHC MB8 Montfoort MB3 2-3 Definitief
.. Kromme Rijn MB2 Voordaan MB5 3-2 Definitief
.. Soest MB6 Rijnvliet MB4 2-2 Definitief
ZATERDAG 21 MEI 2022
.. Montfoort MB3 Soest MB6 2-3 Definitief
.. Voordaan MB5 Rijnvliet MB4 10-0 Definitief
.. Kromme Rijn MB2 SCHC MB8 5-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 JUNI 2022
  Rijnvliet MB4 Montfoort MB3 16:05 Sportpark Rijnvliet
  Soest MB6 Kromme Rijn MB2 16:00 Sportpark Bosstraat
  Voordaan MB5 SCHC MB8 14:40 Sportpark Bos
ZATERDAG 11 JUNI 2022
  Kromme Rijn MB2 Rijnvliet MB4 11:00 Sportpark Tolhuislaan
  Montfoort MB3 Voordaan MB5 11:00 Sportp. 'Parklaan'
  SCHC MB8 Soest MB6 13:25 Sportpark Kees Boekelaan

Agenda
LISA App
Android app on Google Play

Wedstrijdverslagen
Nog geen verslagen