Wedstrijdschema
laat schema zien voor

5 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MB3-ZAAL 22839 Hockey Club Houten MB7 5 17:45 18:20 MONTFOORT
Fluiten: Eveline Hoogenboom (Dames 1 Silvercup) en Sanne Verdoold (Dames 1)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MB3-ZAAL 22925 Hockey Club Naarden MB9 5 16:25 17:00 MONTFOORT
Fluiten: Eveline Hoogenboom (Dames 1 Silvercup) en Sanne Verdoold (Dames 1)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MC12-ZAAL 26967 SV Phoenix MC4 30 10:00 11:00 ZEIST
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
MC12-ZAAL 26618 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC4 30 10:40 11:40 ZEIST
Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
MC1-ZAAL 24745 Loenense MHC MC3 5 14:25 15:00 MONTFOORT
Fluiten: Nikki de Bruin (MA1) en Madelon Hansen (MA2)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MC1-ZAAL 24914 MHC Leusden MC7 5 15:45 16:20 MONTFOORT
Fluiten: Nikki de Bruin (MA1) en Madelon Hansen (MA2)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MC2-ZAAL 24401 MMHC Voordaan MC5 20 10:50 11:40 WOERDEN
AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld
MC2-ZAAL 24230 MHC Woerden MC4 20 11:30 12:20 WOERDEN
AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld
MD2-ZAAL 22882 Hockey Club Houten MD6 5 12:25 13:00 MONTFOORT
Fluiten: Denise van Lint (MA2) en Nicolás Bravo Lemmens (JA1)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
MD2-ZAAL 22795 Zwaluwen Utrecht MD3 5 13:45 14:20 MONTFOORT
Fluiten: Nicolás Bravo Lemmens (JA1) en Denise van Lint (MA2)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
ZAALBLOK 22754 ZAAL Naarden MB9 - Houten MB7 5 17:35 17:40 MONTFOORT
Fluiten: Eveline Hoogenboom (Dames 1 Silvercup) en Sanne Verdoold (Dames 1)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
ZAALBLOK 22715 ZAAL Houten MD6 - Zwaluwen MD3 5 13:35 13:40 MONTFOORT
Fluiten: Nicolás Bravo Lemmens (JA1) en Denise van Lint (MA2)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
ZAALBLOK 24583 ZAAL Loenen MC3 - Leusden MC7 5 15:35 15:40 MONTFOORT
Fluiten: Madelon Hansen (MA2) en Nikki de Bruin (MA1)
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
ZAALBLOK 19947 ZAAL Nieuwegein M8E3 - Hilversum M8E4 5 09:35 09:40 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
ZAALBLOK 18862 ZAAL Huizen J8E3 - Fletiomare J8E6 5 11:35 11:40 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
JC1-ZAAL 25611 MHV Maarssen JC3 40 13:00 14:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
JC1-ZAAL 25952 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC12C 40 12:20 13:30 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
JD1-ZAAL 34002 MHC Soest JD2 30 08:40 09:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
JD1-ZAAL 34013 MMHC Voordaan JD25C 30 08:00 09:00 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3

5 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1-ZAAL 19883 HMHC M8E4 5 09:45 10:20 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
M8E1-ZAAL 19982 MHCN M8E3 5 08:25 09:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
J8E1-ZAAL 18847 MHC Fletiomare J8E6 5 11:45 12:20 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
J8E1-ZAAL 18835 Huizer HC J8E3 5 10:25 11:00 MONTFOORT
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1